Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líbí se Vám herci v Eragonovi??

13. 5. 2006

Názory pište do komentáře...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(miki, 19. 1. 2007 22:06)

jo Eragon je skvělej , ale Murtag taky není k zahození jenom mi tam trošku vadí Ayra , ale hraje v Eragonovi skvěle a je i docela hezká.

Eragon

(Safira.Bjartskular.skulblaka, 17. 1. 2007 14:10)

Teda s tím filmem se překonali.Je moc hezký.Hlavně Safira a Eragon.Safira je moc krásná.S Eragonem bych normálně chodila.Ja to prostě moc krásný.Mohlo by to ale být delší protože kdyby to bylo podle knížky tak by se mi to líbilo ještě víc.A navíc by to trvalo o hodně dýl.Tak 6 hodin.Teď to trvá jenom 1 hodinu a půl.Mohli byste to teda trošičku zdelšit.Fakt jenom o trošku zdelšit.Teda ne o trošku ale tak o 3 hodiny.Protože i Pán prstenů je delší.Murtagh se mi moc nelíbí.Ale taky jste pozměnili to že Eragon cestuje do Gileadu sám se Safirou a Brom je ještě živ.Přitom podle knížky už má být mrtev a Eragon má cestovat s Murtaghem.A ještě něco.Jak Roran potká ve druhém díle Jeoda a Jeod mu řekne že Eragon má draka když v prvním díle vůbec Jeod neni.To bych fakt ráda věděla.A ještě to,že ta Arya nemá odjet do Elesméry sama se strážcema ale s Eragonem a Orikem.to mě teda štve.A k tomu mě ještě štve že Empire vijde až v roce 2008.Fakt mě to štve.Ale jinak ten film je bezva.Ale je to blbý že nvim pro koho se ten drak vylíhne.Ale já si myslím že se vylíhne pro Rorana.Ať si všichni říkaj co chtěj.To by bylo pecička.Už musím jít.Pa Pa

:-))

(VeryAngryGirl, 10. 1. 2007 18:41)

Jsem to trochu upravila do lepší podoby (hlavně zredukovat smajly), abyste se nezděsili.. A to tu povídám o tom, jaký má Eragon IQ. :-)
P.S. A hlavně se mi tam ten první příspěvek neobjevil, takže sorry všem, že je to tam dvakrát. :-)

to Skulblaka

(VeryAngryGirl, 10. 1. 2007 18:37)

Souhlasíím:-) Murtagh je nejlepší:-)
Jenom mě štve, že Eldest ještě nemam dočtenej a samozřejmě jako správnej blb si tady začnu číst jejich charakteristiku... No, jak jinak, hlavně Murtagha. :-) Takže už dopředu vim tu SKVĚLOU ,,novinu´´...
Mno teda nevim, Eragona za bráchu... chudák Murtagh:-D Eragon je (byl..?) podle mě takový IQ tykve (hlavně v tom filmu má pořád blbej výraz), ale už sem u toho, jak Safira napadla Glaedra, tak snad už Eragon začíná bejt trochu víc inteligentní - i když teda zažít to, co on, asi bych taky nebyla zrovna ok.. :-) Taková pošahaná rodinka- teda kromě Murtagha, samozřejmě.:-))

to Skulblaka

(VeryAngryGirl, 10. 1. 2007 18:31)

Souhlasíím:-) Murtagh je super (vlastně nejlepší:-) ), jenom mě štve, že Eldest ještě nemam dočtenej a samozřejmě jako správnej blb si začnu číst jejich charakteristiku... No, hlavně Murtagha (jak jinak) :-) Takže už dopředu vim tu SKVĚLOU ,,novinu´´ :-( Mno teda nevim, Eragona za bráchu... chudák Murtagh:-D Eragon je (byl..?) podle mě takový IQ tykve, ale už sem u toho, jak Safira napadla Glaedra, tak snad už Eragon začíná bejt trochu víc inteligentní - i když teda zažít to co on asi bych taky nebyla zrovna ok.. :-) Taková pošahaná rodinka- teda kromě Murtagha..! ^_^

(a moje jmeno si hezky prelozte)

(skulblaka, 10. 1. 2007 16:43)

Nejlepsi je Murtagh.............


mĚ SE MOOOC LÍBI

(JUJINKA, 10. 1. 2007 14:26)

mě se líbí

eragon

(zuzana mikulová, 9. 1. 2007 11:36)

eragon je ůžasnej Murtagh eště lepší
jen Arya je divná měla mít černé vlasy.

eragon

(zuzana mikulová, 9. 1. 2007 11:36)

eragon je ůžasnej Murtagh eště lepší
jen Arya je divná měla mít černé vlasy.

jojo

(Brusch, 8. 1. 2007 21:04)

Musim uznat že máš pravdu "Sarah"...........ale když to psal v 15 tak se musel přece něčím inspirovat:-)............já kdybych v patnácti napsala takovouhle bychli tak bych byla nevim kde

film

(Barusch, 8. 1. 2007 20:59)

Můj názor na film je takovej smíšenej......jeelikož sem knížky četla vim že je ve filmu hodně docela podstatnejch přehmatů.....třeba herci se na svoje postavy většinou nehoděj, větší změny v ději, razaci, urgalové atd......Ale kdybych to nečetla tak by se mi to asi zdálo normální, takže to moc nemůžu posuzovat.......Na celym filmu mě docela zaujal Murtagh........je mnohem hezčí než Eragon......takovej naprosto temně dokonalej:-)

Ellaren

(Sarah, 8. 1. 2007 20:52)

Knihy Eragon a Eldest jsou sice na venek jiné než Pán Prstenů, ale když se podíváš trochu hlouběji, tak je to v podstatě to stejné.
Celou zemi chce ovládnou zlý král-Galbatorix (stejně jako Sauron) prostřednictvím mocného čaroděje-Durzy (v PP. Sarumana), ten má k tomu své temné sluhy-Ra´zaky (v PP. Nasgůlové), v knize se oběvují jak elfové tak trpaslíci, pouze se s nimi setkají v opačném pořadí, Brom se podle mě zase trochu podobá Gandalfovi i svou smrtí, hlavní hrdina Eragon se jako Aragorn zamiluje do elfky a je tu ještě spousta dalších shodných věcí.
Tímhle ale nehaním dílo Paoliniho, mě osobně se ty knihy líbily, film už o něco méně, ale taky, jen chci říct svůj názor a ten je takový, že Pán Prstenů i Eragon se v mnohých faktech podobají!!!

eragon atd.

(Barusch, 8. 1. 2007 20:51)

Taky nechápu, proč všichni trvrděj že eragon atd. je napodobenina pána prstenů..........mě se zdaj paolliniho knížky někdy i lepší z takovýho toho zábavnýho hladiska.....je to fakt počteníčko.....mimo toho že to je skvělý fantasy sou tam i hodně city atd.(hlavně dospívajícího eragona) a to mě baví

Bára - Aryin věk

(Sarah, 8. 1. 2007 20:33)

Arye ( Sienně Guilory ) není 28, ale 31, ale s tím že je blee máš pravdu!!! :O)

Zkuste si to a pak kritizujte...

(Ellaren, 7. 1. 2007 22:19)

Jo a nejdřív si zkuste natočit film podle knížky(která má skoro 500 stránek) se zvláštníma efektama a hercema, který tý knížce odpovídají a zároveň se musíte vejít do nějakýho rozumnýho času a výhodnýho rozpočtu. Pak máte právo vznášet kritiku, která by mohla mít určitou hodnotu a ne jen přiblblý tlachání, který stejně k ničemu nevede.

Eragon NENÍ to samý co Pán Prstenů!

(Ellaren, 7. 1. 2007 21:53)

Přestaňte srovnávat Eragona s Pánem Prstenů!!!
Jestli jste četli obě knížky, tak vám to musí bejt naprosto jasný! Jediný, co je TROŠKU podobný jsou jména, ale tim to KONČÍ!!!!
Děj je ROZHODNĚ JINEJ. Tak už to laskavě přestaňte srovnávat. Je to trapný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To rozhodně

(Jarka, 7. 1. 2007 18:25)

Ten film mě moc nezaujal.Je usoěchaný a zdá se mi že vůbec nevtahuje diváka do děje. Arya - ideologie blondýn - herečka je to dobrá, ale k postavě Aryi se nehodí. A jako elfce jí mohli udělat špičaté uši :-( Stejně jsou ty Příběhy Pánu prstenů tak podobné, že by to uši nevytrhly a vypadalo by to, myslím lépe.

To rozhodně

(Jarka, 7. 1. 2007 18:25)

Ten film mě moc nezaujal. Zdá se mi že vůbec nevtahuje diváka do děje. Arya - ideologie blondýn - herečka je to dobrá, ale k postavě Aryi se nehodí. A jako elfce jí mohli udělat špičaté uši :-( Stejně jsou ty Příběhy Pánu prstenů tak podobné, že by to uši nevytrhly a vypadalo by to, myslím lépe.

To rozhodně

(Jarka, 7. 1. 2007 18:25)

Ten film mě moc nezaujal. Zdá se mi že vůbec nevtahuje diváka do děje. Arya - ideologie blondýn - herečka je to dobrá, ale k postavě Aryi se nehodí. A jako elfce jí mohli udělat špičaté uši :-( Stejně jsou ty Příběhy Pánu prstenů tak podobné, že by to uši nevytrhly a vypadalo by to, myslím lépe.

nic moc

(bára, 7. 1. 2007 16:21)

no eragon je dobrej, ale neni jako z knížky ale to neni nikdo že?? murtagh hmmmmm lepší než eragon.arya hrůůůůůůůza je jí asi 28 a je blééé


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »