Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líbí se Vám herci v Eragonovi??

13. 5. 2006

Názory pište do komentáře...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Film

(Valoar, 28. 12. 2006 10:44)

Tak ten film za moc nestál a Tuon 1) jsem kluk 2) mám pravdu puberťačko bláznivá 3)nevim, to si domysli Jinak obecně souhlasím s Iorem/ rou že je to kvůli popularitě, aby se pak prodávali nějaký zasraný sešitky s Eragonam, pastalky, kalbelky, aktovky atp.

miluju ho!!!

(Ed Speleers, 25. 12. 2006 21:47)

Eragon je prostě krásnej!!!♥♥

to vurhor

(Iva, 21. 12. 2006 14:17)

Takže až za dva roky? =D To tě obdivuju, já sotva vydržela teď ten jeden rok...:))

film

(vurhor, 20. 12. 2006 20:32)

já na film nepůjdu dokud si nepřečtu Empire a doporučuju to i ostatním:-)

no až na tu aryu

(anýsek, 20. 12. 2006 17:33)

byla jsem na eragonovi v sobotu 16.12.-byl to pro mě nejlepší dárek k narozeninám,které jsem měla 18.12.mě osobně se tem film líbil, ale až na aryu.měla mít tmavý vlasy.no a ta co hrála tu aryu tak má ksicht jako veverka ☺ ☺ ☻ ☻ ☺ ☺

Hustý

(Vevík, 20. 12. 2006 9:17)

Už se nemůžu dočkat až pudu do kyna budu tam ze svým klukem a vypadá to dost nadějně.

Ujde to

(Sudamon, 19. 12. 2006 18:20)

Podle mě lidé nadávají, protože v knize je to trochu jinak, než ve filmu. Mě osobně se moc nelíbí Brom, ale přece film nemusí být podle knihy. Takže každému se líbí něco nebo nic.

Eragon

(janka, 19. 12. 2006 14:41)

podla mne je to super film

fuj

(feolin, 18. 12. 2006 16:40)

mno,brom vypadá příšerně a durza taky.Jo a taky safira,angela a ajihad s nasuadou
jinak se to celkem dá

jujky

(Naďa, 18. 12. 2006 13:53)

Já sem teda film ještě neviděla ale četla jsem knížku a vůbec se mi nelíbí herec který ztvárnil Eragona.Vůbec se tam nehodí.Zato Murtagha jsem si představovala upe stejně jak je ve filmu.Myslím si že i Murtagh je i hezčí:-)Taky Ayra mi tam nesedí.Elfové jsou přece hodně sliční a Ayra se my teda moc krásná nezdá neříkám že je hnusna(taky neříkám že jsem hezčí:-))ale vyděla bych v té roli někoho hezčího:-)Brom mi taky nesedí.Nedokážu si ho podle filmu představit s holí.Vůbec nevypadá že by byl kdoví jak starý kde by potom sebral tu moudrost???A Ajihada sem si představovala něco jako Aragorna.mno...nic moc.

K "super"

(Mathew Way, 17. 12. 2006 21:21)

Jde totiž o to, že každej režisér se nemůže trefit do vkusu všech. To je víc, než jasný. Knížku jsi nečetla. To je totiž jediný a potažmo ten hlavní provlém. Byl jsem na to s kamoškou, taky nčetla knihu a film se jí líbil. V každým filmu je něco "ořezaný". Tady je toho ale fakt hodně.

super.

(Eragon mania-safira, 16. 12. 2006 22:35)

Zatim jsem knížku nečetla a na jiných stránkách plno lidí nadává i sprostě na herce a na film a na draka.sice jsem tu knížku nečetla,ale mě se film zdál pěknej a herci my tam sedly.nevím proč ostatní lidi na to nadávaj.tak neměla Arya hnědý vlasy a špičatý uči,no a co!tak je drak inak stvárněnej než v knize,no a co.
Tak to natočily takhle a je to pěkný.
mě ocobně by se do role Aryy vůbec nehodila Liw Tailer a tak jo!
NEVÍM CO VŠICHNI ŘEŠÍTE.tak ste si to představovaly jinak.JAK MOHL REŽISÉR VĚDĚT,JAK SI TO PŘEDSTVUJETE!!!
Mě se teda Eragon líbí víc než Pán prestenů!!!!!

Arya

(Natalia, 16. 12. 2006 16:00)

Ale víte proč Arya není černovláska? Protože pak by byla až moc podobná Arwen. A to tvůrci nechtěly.Navíc sem četla, i když nevim jestli jsem to pochopila správně, že Arya by s černýma vlasama byla taková přehlédnutelná. Hlavně v tý noční scéně, kdy bojovali. Tam měla černé šaty a byla tma, takže by s černýma vlasama působila jako komparz.

Eragon movie 2

(Mathew way 2, 15. 12. 2006 22:45)

Tady už mi došlo, že celkem znatelná, byť třeba i bez vetší pointy v knize viditelná posloupnost děje prostě ve filmu mizí. A to je škoda. Má to za následek, že k Eragonovi i přes vzhledovou ( můj názor) překážku nepřilnete. Postava Angely je také lehce chaotická, spíš "doplněk". Postrádá pointu, protože se s ní Eragon nesetkal v drass Leoně, kde šel po razacích a seitrovému oleji.
Vardenové celkem ujdou. ale "rychlosmažka"zde platí dvojnásob, jsou zde vynechány dvojčata, přehlídka města, zástupy lidí a celkem detailní vypracování města. Je zde úžasná hláška, kdy Eragon říká Aryi: "Ty si tak...v plné zborji." Kdyby se celý snímek nesl v duchu takhle dobrých hlášek a scén, asi bych jej schlédnul s kýblem pod sebou, abych nenaslyntal štěstím. Film defakto končí zabitím durzy, jež je celkem nesmylné, připomínající mangovský styl boje někde ve vzduchu bez pevného bodu. Eragon se poté probere z pádu, hledá Aryu kterou mimochodem najde kdesi na louce ( taky nesmysl) a rozloučí se s ní ve stylu " včera jsi byl rolník, dens jsi hrdina, zítřek strávím s tebou." A pak Eragon odletí někam do plev. Pokud si pamatuju dobře, vydal se Eragon v kniza za aryou do Elesméry.
Já jsem Eragona jako knihu ze začátku docela žral,pak méně. Jen jsem jí fndil, tak jako Paolinimu. Kniha působí pospolitě, což je na mladistvéhu dost výkon. Film ale nikoli. Zabírá asi tak 45 % kvality i kvantyty knihy.
Prostě "rychlosmažka". a mě výsledek celkem mrzí.

Eragon the movie

(Mathew Way, 15. 12. 2006 22:44)

Tak jsem to dens 15.12 2006 viděl. Hmm. Film, pokud to vemu od podlahy, od začátku spíš, má celkem dost chyb. První - Carvahall je na severu - což znamená, že nebude mít nejteplejší podnebí. Nejenomže je v údolí u úpatí Dračích hor. Na začátku filmu se Eragon prodíral kukuřicí, a dalšími hospodářskými plodinami ryze teplého podnebí. Lesy - převážně listnaté - zase podnebí - na začátku je mluveno, že Er. setupuje z hor.Další nesrovnalosti jsou ryze "muškoidní" jako např. že Ra-zakové uděřili v Carvahallu za dne a ne v noci, že nepodpálili dům atd. Nejsou zde např. vůbec žádní kupci. Což je první známka celkové nelogičnosti. Ne že bych na předloze nějak bazíroval, ale něco v tom filmu fakt být MUSÍ. Brom je celkem mlaďoch. Takže to vypadá, jako by mu drak zemřel včera a příběhy slyšel od někoho před týdnem. Chybí tu Bromova moudrost a chcete - li "starost"
Potažmo již zmíněných příběhů vyjde z Bromových úst málo. Jeden, ne dva. Herec Eragona - špatně. Hodí se do role Murtagha a herec Murtagha se podle mě hodí do role Eragona. A to víc, než dobře. Paolini vdechl vesnici celkem věrohodný půvab. Není tu. Chybí zde i příběh Katrin a Rorana. Dál, jediná, opravdu na chlup podobná situace je, kdy Eragon nabízí slounovi vejce. To se za bílého dne vyklube někde ve stáji či kde, ( Eragon nemá vlastní světničku ). Dráček vypadá slušně. Jenže nevyrostě krmením, ale jen tak si v oblacích "přiroste" do opravdové velikosti. Nejsou zde vůbec telepatické "pokroky" malé dračice s jezdcem.
Chybí zde i pár letových okamžiků, ale to se celkem dá prominout. Pak, hlavně, Eragon s Bromem vyšuměli z vesnice jedna radost. ! Prvotní Eragonův cíl, pomstít svého strýce. A to tak, že chtěl zabít Ra-zaky. Kteří mimochdem tady Broma nezabijí. Chybí zde i tělesný trénink s Bromem. Defakto na začátku Brom řekne Eragonovi o Vardenech, kam vlastně celou cestu směřují. Tak mizí putovíné do Teirmu, či Drass Leony. Což je škoda. Ra-zaci jsou tu nevyužití, leč dobře propracovaní. Neputují přes poušť. Další moucha, další nevyužité prostředí. Dál, uragalové namakaní nabarvení, tupí, svalnatí boříci s čepelemi. To je fakt úlet.

Film Eragon

(Iva, 15. 12. 2006 22:14)

Řeknu to asi takhle...filmu jsem se opravdu bála...ale ukázalo se, že nebylo v podstatě čeho. Až na šílené nepřesnosti, okleštění a pár přehnaných věcí to byl moc krásnej film.
Nejvíc se mi asi líbily herecký výkony...ty byly fakt dobrý!
Pak jsem ještě ocenila, jak byl ten film vypracován celkem do hloubky...zanechal ve mně určitou stopu. Byl také dojemný....tím bylo příběhu dodáno na váze!
Takže celkové hodnocení...dobrý film :))

Herci tam jsou naprosto úžasní!!!!!!!!!!

(Katka, 15. 12. 2006 18:31)

Eragon vypadá na plakátu jak....:-) ale ve filmu to móc sluší...ale Murtagh se mi z nich líbí asi nejvíc....:-D ikdyž mě dost překvapilo, jak hezky vypadá třeba takovej Roran....

super

(klara, 14. 12. 2006 19:34)

nahodou prave nejhezci z nich je eragon ale tu holku jsem si predstavovala jinak

Můj názor

(Golfík, 14. 12. 2006 18:31)

Myslím si že to není tak hrozný...Murtagh je hrozně hezkej tak nějak jsem si ho představovala:)
Eragon by mohl míz jemnější rysy,ale jinak není tak hrozně špatnej!
Ostatní hodnotit nebudu,protože na to mám neutrální názor..

A vo to gou

(Iory, 8. 12. 2006 14:26)

Říkám to od začátku, drahá Lerietko. Proti herci Eragona nic nemám. Snad jenom to, že do téhle role se nehodí. Už ho vidím v boji: "Oh, zlí a špatní Urgalové, zničili mi účes. Bože a za nehtama má špínu!!!!" Tohle není Eragon. Tenhle herec možná bude dobrý, proti jeho hereckým schopnostem nic nenamítám, ale měl si ještě pár let počkat a hrát v romantických filmech. Tam by zapadl...

PS: Máte premiere? Jsou tam takové pěkné fotky. Většina z nich potvrzuje, že Arya vypadá jako přerostlá odvážná školačka (v těch šatištách)

PSS: Jo, už jsem se rozhodla... 14. na Eragona jdu, ale to že jediné multikino v moravskoslezském je nevyprodané taky o něčem svědčí


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »